Kütük Mumluk Hediyelik – Adet 30,00 TL

2023 yılında popüler nikah şekeri hediyelik modelleri arasında kütük mumluk yine ön plana çıkmakta. Rengarenk çiçekler, naturel deniz yıldızı. Asetat kutu içerisinde nikah, nişan, düğün, söz, kına gibi özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Bugün sizlere popüler bir ürünümüz hakkında tanıtım yapmak istiyoruz. Daha önce sayısız kere yaptığımız bir model kütük mumluk. Açıkçası bu modeli bir müşterimizin özel isteğine göre tasarlamıştık. Daha sonra ürünün resmini sitemize yerleştirince aşırı talep geldi ve bir çok çift sipariş oluşturdu. Şunuda belirtmek istiyorum bu üründen sipariş oluşturup ta memnun olmayan kişi henüz görmedik.

Kütük mumluk hakkında bilgilere gelecek olursak öncelikle içerisine koyduğumuz asetat kapaklı kraft kutu boyutu 9x9x3cm şeklinde. Kütükler ise 9cm ile 7cm arasında çap olarak değişkenlik gösterebiliyor. Doğal olduklarından dolayı bu normal.

Kütüklerin üzerindeki çiçekler şoklanmış cipso ve pamuk otu. Renk konusunda seçimi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Biz turuncu olanı çok beğeniyoruz. Süslemede kullandığımız deniz yıldızlarıda doğal üründür. Yani yapma ürün kullanmıyoruz.

Bu modelde sipariş vermeyi düşünüyorsanız elinizi biraz hızlı tutmanız gerekmekte. Sebebi kütükler atölyede siparişe göre hazırlanıyor. Yani elimizde stok tutmuyoruz. Biz bildirimde bulundukça atölyede hazırlanıp bize ulaştırılıyorlar.

Hediyelik üzerindeki etiketler isminize özel tasarlanıp sipariş öncesi sizden onay alınıp baskıya gidiyor. Son kez tarihler kontrol ediliyor. Memnun kalacağınız bir ürünü size tanıttık daha geniş çaplı bilgiyi bize whatsapp hattımızdan ulaşarak edinebilirsiniz.