Cam Kalp Şişe Hediyelik – 30,00 TL

Yine çok güzel bir ürünle birlikteyiz. Özellikle nikah törenleri için kalp şişe hediyeliğimizi inceleminizi tavsiye ediyoruz.

İstediğiniz renklerde süsleme yaptırabilir, ayrıca etiket olarak farklı seçimlerde bulunabilirsiniz. Resimlerde gördüğünüz gibi çok farklı kombinler kullanabiliyoruz. Şişelerimiz camdır ve içerisinde 7 – 8 adet badem şekeri vardır. Bu arada bir konu hakkında detaylı bilgi verelim kesinlikle bildiğimiz badem şekeri kullanıyoruz. Yani kayısı çekirdeği vs değildir.

Kalp Şişe Boyutları

Kalp şişemizin boyutları yükseklik mantar tıpa ile birlikte 9cm, En 6.5cm şeklinde. İçerisine 7 – 8 adet badem şekeri koymakdayız.

Kalp Şişe Nikah Hediyelikleri Badem Şekerli

Kullanılan Çiçekler

Hediyelik modelinde kullandığımız çiçekler şoklanmıştır. yani dökülme vs yapmıyor. Uzun süre saklanabilecek ve ödediğiniz ücretin karşılığını alabileceğiniz bir ürün. Ayrıca farklı renk kombinasyonlar yapabiliyoruz.

Hazırlanış Süreci ve Kargo

Kalp şişe modelimizi sipariş sonrası sizinle görüşülerek hangi tarihte elinizde olacağını size bildiriyoruz. Model hakkında detaylı bilgilere whatsapp hattımızdan bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Nikah Şekeri Kalp Şişe Badem Şekeri Cipsolu