Epoksi Magnet Hediyelik – Adet 24,00 TL

Epoksi magnet hediyelik 2023 yılında en çok tercih edilen nikah şekeri modelleri arasında ön plana çıkıyor. Birbirinden farklı tasarımlarla organizasyonunuza katılacak misafirlerinize şık hediyelikler dağıtacaksınız.

Sürekli değişen yeni tasarımlarla karşımıza çıkan dağıtmalık hediyeliklerde epoksi’ler adından söz ettirmeye başladı. Farklı tasarımlarla güzel bir görüntü sunmakta. Üzerlerine çiçekli ve çiçeksiz olmak üzere iki versiyonda tercih edebiliyorsunuz.

kutulu epoksi magnet

Epoksi magnetler nasıl hazırlanıyor?

Epoksiler genel anlamda reçine karıştırılarak kalıp içerisine dökülür. Daha sonra kalıptaki reçinenin kurumasıyla birlikte magnet elde edilir. Yapımı hakkında bilgi videosunu alt kısımda sizlerle paylaşıyoruz, daha açıklayıcı olur.

Gelelim magnetlerimize. Magnetlerin üzerindeki isimlerinizin olduğu yazıları görüyorsunuz. Bunları şeffaf etiket ile oraya yapıştırıyoruz. İlk modeli yaparken acaba nasıl durur sırıtır mı diye düşündük. Ama sonrasında gayet hoş durduğu için bu şekilde olmasında bir problem görmedik. Bazı firmalar direkt olarak isimlerinizi reçinenin içerisine yapıştırarak bir ürün elde ediyor tavsiye etmiyoruz. Sebebi sıvı olduğu için standartı yakalamak zor oluyor.

Gelelim bu güzel magnetlerimizin boyutlarına. Epoksi magnetlerimiz 6.5cm boyutlarında. Bir magnet için ideal bir boyut. Mıknatıs arka kısmına ekleniyor. Gerçekten emek ve ince işçilik isteyen bir model.

Şimdi sizlerle hazırladığımız bir kaç epoksi magnet resmi paylaşmak istiyoruz.

 

 

Gördüğünüz gibi çok güzel magnetler var. Ve yakında yenilerini ekleyeceğiz aralarına. Nikah, nişan, söz gibi özel günleriniz için eğer epoksi magnet siparişi vermek istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

Bu güzel magnetlerin yapım süreci biraz uzun zaman alıyor. Elimizde daha önce hazırlanmış stoklar mevcut ama yinede hızlı davranmanızı öneriyoruz.

Sipariş oluşturmak için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.