Ayşe Miray & Uğur çifti için hazırladığımız magnetler

Yine bir siparişimizin daha sonuna gelmiş Ayşe Miray ve Uğur çifti için hazırladığımız hasır magnetleri teslim etmiş oluyoruz. Çiftimiz için hazırladığımız magnet 100 adettir.

Bu modelimizde etiket olarak kraft ve kare etiket kullandık. Etiket baskı öncesi Ayşe hanımla tasarımın taslak halini paylaştık ve ona göre ilerledik. Kullandığımız çiçekler şoklanmış cipsodur. Cipso üzerinde pamuk otu bulunmakta.

Hasır magnetlerimizin boyutu 7 cm çapındadır. Resimde gördüğünüz gibi ürünler çok düzgün bir şekilde paketlendi ve elden teslim edildi. Normalde biz yani Melek Design ekibi yurtiçi ve yurtdışı hediyelik gönderimi yapıyoruz. Daha çok kargo şeklinde. Bu resimdeki ürünlerin sahibi Ayşe Miray ve Uğur çifti Trabzon’da oldukları için bizimde işletmemiz Trabzon’da elden teslim ettik. Ancak tekrar üzerine basarak belirtelim tüm şehirlerden gönül rahatlığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

nikah şekeri magnet

WhatsApp hattımızdan nikah şekeri hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri bize sormaktan lütfen çekinmeyin. Bir başka hediyelik modelimizde görüşmek dileğiyle.