Beyaz Çiçekli Cam Şişe Mantar Tıpalı – 14,00 TL

Beyaz çiçekleri ve kraft etiketi ile mantar tıpalı cam fanuslar 2023 yılında da büyük ilgi görmekte. Bildiğiniz gibi internetten hediyelik siparişi veren çiftlerin en çok çekindiği konulardan bir tanesi şüphesiz el işçiliğinin temiz olması konusunda olmuştur. Öncelikle Melek Design ekibi olarak el işçiliğine çok önem verdiğimizi belirtelim. Ancak resmini gördüğünüz modelde çok fazla el işçiliği bulunmadığı için resimde nasıl görüyorsanız ürün o şekilde size ulaşmakta.

Şişe Boyutu
Modelde kullandığımız şişenin yüksekliği 7 cm dir. Bu modelden piyasada hem daha küçük olanları vardır hemde mika olanları. Bu konuda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Ayrıca mantar tıpa ile birlikte boyut 7.5 cm civarına çıkmaktadır.

Hediyelik modelinin bizim tarafımızdan çekilmiş bir başka görüntüsü alt kısımda buyrun;

Beyaz Çiçekli Cam Şişe Mantar Tıpalı

Şişe içerisine koyduğumuz çiçekler işlem görmüş uzun süre dayanıklıdır. Yani yıllarca bozulmadan evinizin bir köşesinde saklanabilir.

Yine şişe içerisine koyduğumuz kraft etiket isteğinize göre tasarlanıp ekibimiz tarafından sizden onay alınarak baskıya yollanacaktır.

Bu modelden minimum olarak 40 adet sipariş oluşturabilirsiniz. Model hakkındaki daha faklı bilgileri whatsapp hattımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.