Yüzük Model Şeffaf Pleksi Magnet – 40,00 TL

Takipçilerimiz tarafından oldukça beğenilen bir model şeffaf pleksi magnet. Gold çerçevesi ile şoklanmış cipso çiçek süslemesi oldukça uyumlu.

Magnet üzerindeki yazılar lazer ile kazılarak yapılmakta. Kenarları gold yine lazer ile hazırlanıyor. Çiçekler arasında pamuk otuda kullanılmakta. Bu magnette en önemli detaylardan bir tanesi mıknatısın çiçekler arkasına gizlenmiş olması. Ön taraftan bakınca ürün şeffaf olduğu için arka kısımda mıknatısın görünmesi kötü bir görüntüye sebep olduğu için ekibimiz bu şekilde tasarladı.

İnternet üzerinden hediyelik siparişi verecek olan takipçilerimizin dikkat etmesi gereken konuların başında bize göre el işçiliğiniz temiz ve düzenli yapılmasıdır. Örneğin resimde gördüğünüz modelin eğer aynısının elinize geçmesini istiyorsanız sipariş oluşturduğunuz firma ile bu konuları mutlaka konuşmanız gerekmektedir.

Yüzük model şeffaf plekside olduğu gibi web sitemizdeki tüm modellerin resimleri bizzat ekibimiz tarafından çekilmiştir. Ayrıca üzerlerindeki pembe melekdesign logosundan bunu anlayabilirsiniz. Ve biz ekip olarak el işçiliğine oldukça önem vermekteyiz.

Magnetin boyutu yükseklik 6.5 cm civarıdır. Kullanılan malzeme kalitelidir. Bu modeli çok soran oluyor fiyatıda başlığımızda belirttiğimiz gibi.

Sipariş için whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz. Ve ekibimiz sizin elinize hangi gün magnetlerin ulaşacağı konusunda detaylı bilgi verecektir. Ancak bilmelisinizki bu ürünler atölyede lazer ile hazırlanıyor bunun için biraz zaman lazım.

Bu yüzden sipariş için elinizi lütfen çabuk tutunuz…