Magnet Beyaz Çiçekli Buket – 12,00 TL

İçimizin kıpır kıpır olduğu ilkbahar ve yaz aylarının başlangıcı Mayıs ve Haziran ayı için daha çok tercih edilen bir ürünümüzü tanıtmak istiyoruz. Beyaz cipso çiçek kullanılarak hazırlanan buketler büyük ilgi görmekte. Nikah, nişan, söz gibi özel günlerinizde hediyelik olarak dağıtabileceğiniz ayrıca fiyat açısından uygun bir ürün. Buyrun nikah hediyeliği hakkında detayları birlikte öğrenelim.

Ürünün boyutu

Boyut olarak ürünün yüksekliği 13cm şeklinde. Ne çok küçük ne çok büyük yani ideal bir boyutta olduğunu düşünüyoruz.

Mıknatıs varmı?

Buketin arka kısmında buzdolabına yapışması için mıknatıs bulunmaktadır.

Çiçekler dökülür mü?

Şoklanmış çiçek kullandığımız için herhangi bir dökülme vs yaşanmaz. Uzun süre bozulmadan saklayabilirsiniz.

Farklı renk istesek hazırlanır mı?

Evet, bizimle iletişime geçilmesi durumunda elimizdeki diğer renkler size gösterilecek ve yaptığımız seçime göre ürün hazırlanacaktır.

Hazırlanış süreci

Melek Design olarak müşterilerimizin özellikle nikah öncesi stresli olduklarının farkındayız. Keşke olmasa ama düğün hazırlıkları ister istemez etkiliyor. Bu sebeple ürünleri en kısa sürede hazırlıyor ve kargonuzu çıkarıyoruz.

 

Fiyatı nedir?

Magnet buketlerimizi web sitemizin ana sayfasında belirttiğimiz gibi 10,00 TL den adet olarak hazırlamaktayız.

Nikah Hediyeliği sipariş verecek çiftlerimizin dikkatine

Magnet buketler son aylarda özellikle instagram üzerinde çok popüler oldu. Ancak önemli bir durum var sakın resimlere aldanmayın. Sosyal medyada işini düzgün yapan hesaplar olduğu gibi başkasından aldıkları görsellerle ürün satmaya çalışanlarada rastlıyoruz. Sipariş veriyorsunuz ürünü beğenmişsiniz resimden, sonra kargonuz bir geliyor bakıyorsunuz resimdeki ürünle gelen ürün arasında dağlar kadar fark var. Tabiki değiştirme şansınız pek olmuyor çünkü zamanınız kısıtlı. Size tavsiyemiz kurumsal firmaları tercih etmeniz. Ayrıca kargo öncesi mutlaka sipariş ettiğiniz ürünün resimlerini ve videosunu görmek isteyin.

Özellikle farklı bir model düşünen çiftlerimiz için magnet buket önerisinde bulunmak istiyoruz. Diğer nikah şekeri modellerimizi web sitemizin ana sayfasından inceleyebilirsiniz. Buyrun adresimiz: https://www.melekdesign.com/