Hasır Magnet – 15,00 TL

Sizlere en çok sipariş aldığımız bir modeli tanıtmak istiyoruz. Uzun süre bozulmadan saklanabilecek şoklanmış cipso çiçekli hasır magnetlerimiz fiyat açısından da uygunluğu ile dikkat çekiyor.

Hasır magnetimizin boyutları 6.5 cm ve arka kısmında mıknatıs bulunmaktadır. Kullandığımız çiçekler canlı gibi dururlar kuru değildirler, şoklanmıştır. Renk bakımından da farklı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Resimlerde gördüğünüz gibi kırmızı cipso çiçekli ve krem pamuk otlu model çok hoş duruyor. Ayrıca bu rengi kına hediyeliği olarakta sipariş verebilirsiniz. Krem cipso çiçekli, krem pamuk otlu modelde çok güzel.

hasır magnet nikah hediyelikleri
Nikah şekeri için kırmızı cipsolu hasır magnet nişan nikah hediyelikleri

Etiket seçimi

Modellerimiz için birbirinden farklı etiketleri sizin için tasarlıyoruz ve onayınıza sunuyoruz. Yani seçimi birlikte yapıyoruz.

Renk seçenekleri

Çiçek rengi seçimi için sizlere whatsapp üzerinden resim atıyoruz ve hangi rengi seçerseniz siparişinizi o şekilde hazırlıyoruz.

 

Yapım süreci

Genel olarak nikah hediyeliği siparişlerinizi ne kadar erken bize bildirirseniz avantajlı olur. Bize nikah, nişan gibi organizasyon tarihinizi bildirmeniz durumunda hangi tarihte ürünlerin elinizde olacağını net olarak belirteceğiz.

Nikah Şekeri Hasır Magnet
Beyaz krem cipsolu pamuk otlu hasır magnet nikah hediyesi

Hasır magnet fiyatı

Bu güzel magnetlerimizi adet olarak 12,00 tl den hazırlamaktayız. En az 40 adet olacak şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasından diğer Nikah Şekeri modellerimizi inceleyebilirsiniz.