Kayseri Nikah Şekeri ve Hediyelik Modelleri Fiyatları

Yeni sezonda yine popüler nikah şekeri modelleri melekdesign.com adresinde. 2023 Kayseri Nikah şekeri modelleri. Kayseri’de nikah, düğün, nişan söz gibi organizasyonlarınız için davetlilerinize küçük bir hediyelik dağıtmak için modele karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Sizlerle birbirinden şık nikah hediyelik modellerini paylaşmak istiyoruz.

Web sitemizin ana sayfasında fiyatlarıda inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sipariş edebilirsiniz.

NOT: İŞLETMEMİZ TRABZON MERKEZLİDİR. ÜRÜNLER KARGO İLE KAYSERİ’YE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Not: İşletmemiz Kayseri’de değildir. Ürünler size kargo ile firmamızın garantisi altında hiçbir zarar görmeden gönderilmektedir.

Kayseri’de evlilik hazırlığındaki gelin ve damat adayları için en şık nikah hediyeliklerini takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.
Nikah, Nişan, Kına Vb gibi organizasyonlarda katılım gösteren akraba, eş ve dostlarınız için dağıtmalık hediyelik siparişlerinizi bir an önce vermek istiyorsunuz. Ve doğru adrestesiniz.


Melek Design ekibi olarak her zaman kendimizi güncelleyerek içinde bulunduğumuz yılın popüler modellerini hazırlıyoruz.


Şöyle bir öneride bulunmak isteriz. Eğer nikah töreninize veya nişanınıza 40-50 kişilik bir davetli katılacaksa daha özel bir ürün seçmelisiniz.

Adet sayısı az olacağı için maddi anlamda sizi fazla zorlamayacaktır. Kütük mumluk, cam şişeler, epoksi magnet gibi modeller bu tarz az katılımlı organizasyonlar için uygun olabilir. Örnek Kayseri Nikah Hediyelikleri modellerini alt kısımda inceleyebilirsiniz.


Kayseri’de yüksek katılımlı 150-200 kişilik ortalama bir organizasyon düzenleyecekseniz maliyeti daha düşük ürünleri tercih etmeniz gelin ve damat adayları için avantajlı olacaktır. Maliyeti düşük olarak yazdık ancak bütçenize uygun çok şık modelleri web sitemizde bulabilirsiniz. İşte size bazı örnekler.


Kayseri Nikah Şekeri ihtiyaçlarınız için whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Ayrıca web sitemizin ana sayfasında birbirinden özel nikah şekeri modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.