Hatay Nikah Şekeri ve Hediyelik Modelleri Fiyatları

Hatay için Nikah Şekeri siparişi oluşturmak isteyen takipçilerimiz için birbirinden şık hediyelik modelleri. Sadece yapmanız gereken whatsapp hattımızdan bize ulaşıp hem aklınızdaki soruları sormak hemde siparişinizi oluşturmak. Tecrübeli ekibimiz istediğiniz modeli büyük bir titizlikle çalışarak hazırlayacak ve en kısa sürede size ulaştıracaktır.

NOT: İŞLETMEMİZ TRABZON MERKEZLİDİR. ÜRÜNLER KARGO İLE HATAY’A GÖNDERİLMEKTEDİR.

2023 Hatay Nikah Şekeri Modelleri ile Nikah, Nişan, Söz, Düğün, Kına Gecesi gibi organizasyonlarınızda davetli misafirlerinize hediyelik dağıtabilirsiniz.

BİLGİ: İşletmemiz Hatay içinde değildir. Ürünler size kargo ile hasarsız gönderilmektedir.

Hatay’da evlilik için hazırlık yapan çiftlerimiz hazırlıklara erkenden başlamak istiyorlar. Düğün öncesi nişan töreninden veya kına gecesinde katılım gösteren davetlilere dağıtmak için hediyelik arayışına giriyoruz. Şimdi sizlere Hatay’da nikah şekeri hazırlayan firmalardan bahsedeceğiz.

Hatay; Akdeniz bölgesinde yer alan 1,61 milyon nüfusa sahip Büyükşehir. Bu yüzden her düğün – nikah sezonunda nikah şekeri için talep artıyor. Bu taleplere elimizden geldiği kadar karşılık vermek için ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Web sitemiz üzerinden oluşturacağınız sipariş sonrası kısa sürede Hatay ilinde ürünlere kargo sürecinde hiçbir zarar gelmeden ulaşabiliyorsunuz. En popüler modelleri şimdi sizlerle paylaşacağız. İşte en şık nikah şekeri modelleri.

1 – Magnet Buket modeli uygun fiyatı ve hoş görüntüsü ile fark yaratıyor.

magnet buket hatay nikah şekeri

2- Epoksi Magnet 2022 yılında en çok tercih edilen hediyeliklerden. Farklı modelleride hazırlanmakta.

hatay epoksi magnet nikah şekeri

3- Cam fanus model 7cm yükseklik boyutu ve mantar tıpası ile güzel bir model. Tek renk seçebileceğiniz gibi karışık ta seçim yapabilirsiniz.

hatay cam fanus nikah şekeri

4- Metal kapaklı cam kolonya şişesi

hatay kolonya hediyelik

5- Hasır magnet model

hatay hasır magnet model

Hazırladığımız hediyelik modellerinde en çok önem verdiğimiz konu temiz işçilik ve zamanında teslimat. Teslimat gününü sizinle iletişime geçerek sipariş başlangıcında net olarak belirtiyoruz ve böylece ürünlere tam da sipariş oluşturulurken kararlaştırılan tarihte ulaşıyorsunuz. Ürünlerin kargo aşamasında zarar görmemesi için de her türlü önlem alınıyor.

Yukarıda sadece 5 farklı model ekledik. Ancak web sitemizin ana sayfasında yüzlerce farklı nikah şekeri modeli sizleri bekliyor. Hepsini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Nikah şekeri siparişi oluşturmak için whatsapp hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.