Samsun Nikah Şekeri Hediyelik Yapan Yerler

Karadeniz’in en büyük şehri Samsun’da düğün, nikah, nişan, söz gibi organizasyonlarınız için dağıtmalık hediyelik ihtiyacınızı karşılamak adına çiftlerimize bilgiler vermek istiyoruz. Bütçenize uygun modelleri Melek Design ekibi olarak yıllardır hazırlıyor ve sizlere zarar görmeden ulaştırıyoruz.

İnternet üzerinden hediyelik alışverişi yaparken dikkat etmemiz gereken konuların en başında acaba sipariş ettiğimiz ürün görseli ile elimize ulaşan nikah şekeri aynı olacak mı sorusu gelmekte. Bu konuda özellikle titiz çalışma yaparak paylaştığımız modellerin resimlerini hiç oynamadan direkt olarak sizlerle paylaşıyoruz. Yani ne görüyorsanız o ürün sizin elinize ulaşıyor.

Fiyat politikası açısından tabiki kullandığımız malzemeye göre fiyatlar değişmekte. Cam ürünlerde pandemi sonrası genelde ithal oldukları için malesef biraz pahalıya hazırlanmakta. Bu yüzden seçiminizi yaparken sipariş oluşturacağınız hediyeliklerde kullanılan malzemelere dikkat etmelisiniz. Örnek verecek olursak yukarıdaki resimde gördüğünüz kalp şişe hediyelik içerisinde badem şekeri bulunmakta. Bu model ile hazırladığımız magnet buketler arasında ciddi fiyat farkları bulunmakta. Bu fark kullanılan malzemeler ve modelden dolayı.

Elimizden geldiğince yüksek adetli siparişlerinizde indirim uygulamaya çalışıyoruz. Şimdi sizlerle Samsun Nikah Şekeri için bazı güzel modellerimizi paylaşalım.

Modellerimizin tamamını ve fiyatları web sitemizin ana sayfasından inceleyebilirsiniz. Siparişleriniz ve bilgi için whatsapp hattımızdan bize yazınız.