Mersin Nikah Şekeri ve Hediyelik Modelleri Fiyatları

Yeni yıl ile birlikte düğün sezonu için hazırlıklar gelin ve damat adayları tarafından hızlı başladı. Nikah törenleri, Söz, Nişan gibi özel günler için katılım gösteren misafirlere dağıtılacak hediyelikler için araştırmalar yapılıyor.
Organizasyonunuz için MelekDesign ekibi olarak en popüler hediyelikleri paylaşmak istiyoruz. Ayrıca bu modellerin yanı sıradiğer farklı modelleride web sitemizde bulabilirsiniz.


Sipariş verecek takipçilerimizin bir konuya dikkat etmesi gerekiyor. Bazı modellerde fiyatları yüksek gelebilir. Bunun sebebikullanılan malzemelerin fiyatı ve el işçiliğinin fazla olması. Bu yüzden ürünleri incelerken kullanılan malzemeleride kontrol etmenizde fayda var diye düşünmekteyiz.


Mersin’de Nikah Şekeri satın almak için doğru adrestesiniz. Web sitemizden, instagram sayfamızdan ve google işletme profilimizden referanslarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Yeni sezon’da yine magnetler ön planda olacak gibi gözüküyor. Ayrıca epoksiler yine parlayan yıldız gibiler.

Epoksi magnetlerde müşteri memnuniyeti çok fazla. Yani ekip olarak binlerce epoksi magnet gönderdik ama en ufak kötü bir geri dönüşüm almadık desek doğru olur.

Şişe modellerde kullanılan cam malzemenin özellikle Çin üzerinden ithal edildiği için fiyatı biraz yüksek oluyor.

Bu yüzden bütçenize göre seçim yapmalısınız. Her türlü konuda whatsApp hattımızdan bilgi alabilir, web sitemizin ana sayfasından tüm modelleri inceleyebilirsiniz.