Farklı Nikah Hediyelikleri, Nikah Şekeri Alternatifleri

Gelin ve Damat adayları düğün, nişan, kına vb özel günlerinde davetlilerine dağıtmak için hediyelik aramakta. Ancak dağıttıkları bu hediyeliklerin alışılagelmişin dışında farklı bir model olmaları istemekteler. İşte Nikah Şekeri Alternatif olarak dağıtılabilecek bazı modelleri daha önce paylaşmıştık. Şimdi 2023 yılındaki popüler nikah şekeri modellerini paylaşıyoruz.

Nikah, düğün, nişan sezonu artık açılıyor. Ülkemizde yaşanan pandeminin etkileri yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlamışken ertelediğimiz nikah törenimiz için hazırlıklara başlamanın tam zamanı.

Gelin ve Damat adaylarımız nikahlarında katılımcılara farklı nikah hediyelikleri dağıtmak isteyebilirler. Alışılagelmiş magnetlerin yanı sıra sizlere bir kaç farklı model sunmak istiyoruz.

1 – Magnet Buket

Rengarenk oluşuyla çok beğenileceğini düşündüğümüz ve Melek Design olarak en çok hazırladığımız modellerin başında geliyor. İçerisinde kullandığımız cipso çiçek şoklanmış olduğu için uzun süre dayanıklıdır. Yani dökülme vs yapmıyor. Kraft etiketi ile birlikte çok uyumlu. Farklı bir model düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyoruz. Fiyatlarına sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz. işte tamamen bizim tarafından hazırlanan magnet buket resimleri. Ayrıca etiketlerden de gördüğünüz gibi yurtdışına da ürün gönderiyoruz. İstediğiniz renk ve modellerde seçim yapabilirsiniz.

farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

nikah şekeri, nikah hediyelikleri, magnet buket

2- Cam Fanus

Boyutu ile sizi tatmin edecek özelliklere sahip. Piyasada bu ürünün 2 farklı boyutu bulunmakta. Bizim kullandığımız ters cam fanus şişelerin boyutu yükseklik mantar tıpasız 7cm, mantar tıpa ile birlikte 7.5cm şeklinde. Rengarenk çiçekleri ile birlikte standartın yakalandığı hoş bir hediyelik olarak ön plana çıkmakta.

nikah hediyelikleri, farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

cam fanus farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

nikah şekeri, nişan hediyelikleri

3- Kalp şişe hediyelik

Belkide hazırlarken en çok hoşumuza giden modellerin başında geliyor. Cam kalp şişe içerisinde badem şekeri. Bir konu hakkında bilgilendirmek istiyoruz kesinlikle şişelerin içerisinde badem şekeri kullanıyoruz. Yani kayısı çekirdeği vs ürün koymuyoruz. Üzerinde şoklanmış cipso ve pamuk otu. Sizce de güzel değilmi?

Kalp şişenin iki farklı versiyonunu paylaşıyoruz. Birisi kraft etiketli diğeri şeffaf etiketli. Her ikisinide tercih edebilirsiniz fiyatları değişmiyor. Kalp şişelerin içerisinde 6 adet badem şekeri koyuyoruz.

farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

nikah şekeri, farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

4-Kahve Çakıl Taşı Çikolata Hediyelik

Bu ürünü özellikle koymak istedik. Bazı ziyaretçilerimiz özellikle nikahta içerisinde şeker, çikolata olan bir model dağıtmak istiyorlar. Bu yüzden 25cc şişe içerisinde çakıl taşı çikolata, yanında 6gr kurukahveci mehmet efendi türk kahvesi. Ayrıca 8x8x3 kraft kutu içerisinde çok güzel ve verdiğiniz paranın sonuna kadar karşılığını alabileceğiniz bir model. Arkadaşlar bu arada kutu boyutu 9x9x3 şeklinde hazırlayan firmalarda var bu modeli ancak kötü durduğunu belirtmek isteriz. Çünkü içerisindeki şişeye göre 9x9x3 kraft asetat kutu büyük geliyor ve şişe sağa sola oynuyor bu sayede görüntüde bozukluk oluyor. Bu üründe ideal kutu boyutu 8x8x3 olmalı.

nikah hediyesi, nikah şekeri farklı nikah hediyelikleri, nikah şekeri alternatifleri

Nikah için farklı hediyelikler düşünen çiftlerimiz için güncel modeller paylaştık. Ürünler hakkındaki detaylı bilgileri whatsapp hattımızdan bize yazarak öğrenebilirsiniz. Melek Design ana sayfasını ziyaret ederek yukarıdaki resimdeki ürünlerin adet fiyatlarını incelemenizi öneriyoruz.

Ana sayfa linkimiz https://www.melekdesign.com/