Farklı ve Orjinal Nikah Şekerleri

2023 düğün sezonunda farklı nikah şekerleri ile sizleri buluşturuyor seçiminizi yapmanızda yardımcı oluyoruz. Genel olarak web sitemizin ana sayfasında farklı ve orjinal nikah şekeri modellerini bulabilirsiniz. Sadece nikah değil tüm organizasyonlarınız için nikah şekerleri.

Özel günlerimize katılım sağlayan misafirlere dağıtmak için farklı tarzda modeller arayışına girdik. Peki ne dağıtabiliriz alışılagelmişin dışında. Şimdi sizlere farklı olmak isteyen çiflerimiz için bazı modeller tanıtacağız.

Nikah Şekeri kelimesi genel anlamda nikah, düğün, nişan gibi törenlerde dağıtılan hediyeliklere verilen bir isim. Yani illaki şeker olması gerekmiyor. Bu kalıplaşmış iki kelime.

Özellikle salgın sonrası zaten nikahlarda dağıtılan şeker, çikolata vb ürünlere pekte sıcak bakılmıyor. Peki neler yaptırabiliriz?

Öncelikle magnet buket olabilir. Son günlerin farklı modellerinden ve renk renk hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Hasır magnet olabilir. Yine üzerindeki çiçeklerle orjinal bir görüntü ortaya çıkıyor.

Hiçbir zaman modası geçmeyecek, farkını hissterine bir modelimiz daha var, bardak mum.

Cam fanuslar her zaman favori nikah şekerleri arasında. renk renk.

Hediyelik kolonya modellerimizde çok şık ve son günlerde popüler.

Kalp şişe modelimiz özellikle illaki içerisinde şeker olsun diyenler için güzel bir model

Melekdesign.com olarak web sitemizde genellikle farklı orjinal nikah şekerlerine yer vermeye çalışıyoruz. Her yıl trendler değişiyor yeni modeller artık kullanılmaya başlıyor. Sizin için takip ediyoruz ve modelleri çıkarıp size sunuyoruz. Farklı ve Orjinal nikah şekerlerimizin tamamını görmek için sitemizin ana sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. https://www.melekdesign.com/

Sizlerin aklındaki diğer modelleride öğrenmek istiyoruz. Whatsapp hattımızdan bize yazabilirseniz size hemen dönüş sağlayarak gerekli bilgilendirme yapılmakta. En güzel nikah şekerleri için bizimle iletişime geçiniz…