Yaratıcı Nikah Şekerleri

Özel organizasyonlarımızda katılım gösteren misafirlere küçükte olsa bir hatıra dağıtmak isteriz. Yıllar geçse de unutulmayacak, evimizin güzel bir köşesinde saklanabilecek bir hediye. İşte yaratıcı yani alışılagelmişin dışında farklı bir model nikah şekeri. 2023 yılının en popüler nikah şekeri modellerini sizler için paylaşıyoruz.

Kız isteme, söz, nişan derken artık nikah törenimiz yaklaştı. Tabiki nikah törenimizde dağıtmak için nikah şekerine ihtiyacımız var. Gelin adaylarına yaratıcı nikah şekeri fikirleri vererek seçim konusunda yardımcı olmak istiyoruz.

Peki neler olabilir?

Eskiden biliyorsunuz nikahlarda vişne suyu, kek dağıtırlardı, özellikle efsane 90’lı yıllarda. Daha sonra magnetler dağıtılmaya başladı derken artık çok farklı fikirler ortaya çıktı. Şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

İlk modelimiz muhteşem kokusuyla gül çayı diye geçen tomurcuk kurutulmuş gül. İnanın çok özel bir kokusu var.

gül çayı tüp şişe yaratıcı nikah şekeri al

Hiçbir zaman modası geçmeyen fiyat olarakta diğer modellere göre uygun olan bir modelimiz var. Midye kabuğu magnet. Bu arada içerisindeki badem şekerleri süslük içindir. Bazı ziyaretçilerimiz bunlar yenir mi diye soruyorlar. Yani iki adet badem şekeri yemek için bu güzel tasarımı bozacaksanız afiyet olsun 🙂

midye kabuğu magnet nikah şekeri

Şeffaf pleksi magnetlerde hiçbir zaman modası geçmeyen bir ürün. Tavsiye ederiz.

şeffaf pleksi magnet yaratıcı nikah şekerleri

Kurukahveci Mehmet Efendi’nin meşhur kahvesinden, yanında pembe renk şekerler. Üzerinde şoklanmış cipso ve şekerlerle aynı renk pamuk otu. Güzel bir tasarım.

kahve badem şekeri nikah hediyeliği

Cam fanusların içerisinde şoklanmış çiçek bulunmakta. Etiketide isteğinize göre değiştirelecektir. Bu modele kırmızı renk yakışıyor ancak farklı renklerde seçebilirsiniz.

yaratıcı nikah şekeri fikirleri cam fanus

Çok fazla talep gören bir model daha magnet buket. Özellikle bahar aylarında çok tercih edilmekte. Fiyatıda uygun.

magnet buket yaratıcı nikah şekerleri

Epoksi Magnet

son modelimiz öne çıkan görsel olarakta kullandığımız şeffaf küre. İçerisinde şekerler. üzerinde çiçek gerçekten çok hoş bir model. İsteğe göre mıknatıs eklenebiliyor arka kısmına.

yaratıcı nikah şekeri fikirleri şeffaf küre

Yaratıcı nikah şekerlerinin tamamını görmek için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.melekdesign.com/

Nikahınızda dağıtacağınız nikah şekeri seçimini yaparken kıyafetiniz, el çiçeğinize göre seçim yaparsanız uyumu yakalamış olursunuz. Yani paylaştığımız modellerin birebir aynısı olması gerekmiyor. Mesela etiket değişebilir, veya kurdale değişebilir. Çiçek renkleri ile uyum sağlanabilir. Bu konuda seçeneklerimiz bir hayli fazla. Tabiki sipariş oluştururken isteklerinizi detaylı bir şekilde belirtmeniz gerekmekte.

Siparişinizi erken vermeniz bu tarz ürünlerde size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Birbirinden farklı modelleri sizin için bir araya getirdik. Ayrıca Whatsapp hattımızdan her türlü soruyu bize sorabilirsiniz.