Bursa Nikah Şekeri ve Hediyelik Modelleri Fiyatları

2023 Bursa Nikah Şekeri modelleri ile yeni sezon için en çok tercih edilen nikah şekeri modelleri ile tüm gelin ve damat adaylarına yardımcı olmak istiyoruz. Magnetler, şişe modeller, mumluklar epoksi magnetler ve daha fazlası.

Bursa’da nikah töreni veya düğünü olacak çiftlerimiz internet sitemizdeki modelleri inceleyip beğendiğiniz nikah şekeri modelini whatsapp hattımızdan bize bildirerek anında sipariş oluşturabilirsiniz. Yeni sezonun en şık nikah hediyeliklerini sizlere tanıtmak, gelin ve damat adaylarına tercih edecekleri modeller konusunda yardımcı olmak istiyoruz.

NOT: İŞLETMEMİZ TRABZON MERKEZLİDİR. ÜRÜNLER KARGO İLE BURSA’YA GÖNDERİLMEKTEDİR.

Not: İşletmemiz Bursa içerisinde değildir. Yurtiçi ve Yurtdışı ürünler kargo ile zarar görmeden firmamızın garantisi altında size gönderilmektedir.

Bursa’da nikah şekeri ihtiyacını karşılayacağınız melekdesign.com adresinde sürekli yeni nikah şekeri modelleri güncellenmekte.
Epoksi magnet, Şişe modelleri, Magnet Buket, Kalp şişe hediyelik gibi birbirinden özel modeller şimdi sizlerle.
Bursa Epoksi Magnet Reçine kullanılarak hazırlanan epoksiler önce kalıplara dökülüyor. Daha sonra kurutulup üzerindeki çalışmalar ekibimiz tarafından başlıyor. Üzerine sizin isteğinize göre çiçekler ekleniyor. Epoksi üzerindeki yazı yine isteğinize göre hazırlanıp sizden onay alınarak ekleniyor. İsterseniz epoksinin kenarları yaldızlı seçebilir, isterseniz asetat kapaklı kutu içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz. Kutu boyutu 8x8x3 cm şeklindedir. Renk olarak beyaz ve kraft tercih edebiliyorsunuz.


Bursa Kalp Şişe Hediyelik
Son günlerin en favori nikah hediyeliklerinden. Kalp şişe üzeri şoklanmış cipso ile süsleniyor. İçerisine kaliteli badem şekeri koyulmakta.


Etiketleride ekleninceki yine sizden onay alınarak ortaya çok güzel bir model çıkıyor. Bu arada siparişlerinizin kargo aşamasın da zarar görmemesi için ekibimiz tarafından paketleme büyük bir titizlikle yapılıyor. İçiniz rahat olsun.


Bursa Magnet Buket
Belkide en çok hazırladığımız tamamen melekdesign.com’a ait bir model. Üstelik ücretide gayet uygun bir model. Şoklanmış cipso kullanılarak hazırladığımız magnetlerimizin arka kısmında mıknatıs vardır. Boyutu yükseklik 13 cm şeklindedir. Magnet buket referanslarımızı mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.


Ayrıca aşağıdaki modelleride tavsiye ederiz. Sipariş için whatsapp hattımızdan bize yazabilirsiniz.