Adana Nikah Şekeri ve Hediyelik Modelleri Fiyatları

2023 yılında Adana Nikah Şekeri modelleri ve fiyatları hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.
Adana’nın en popüler nikah hediyeliklerini takipçilerimize sunmak yeni nikah töreni yapacak çiftlerimize yardımcı olmak istiyoruz. Sürekli kendini yenileyen nikah şekeri modellerini web sitemizde bulabilir, dilediğiniz zaman siparişinizi oluşturabilirsiniz.

NOT: İŞLETMEMİZ TRABZON MERKEZLİDİR. ÜRÜNLER KARGO İLE ADANA’YA GÖNDERİLMEKTEDİR.

Öncelikle kütük mumluklarımızdan başlamak istiyoruz. Doğal görüntüsü ve rengarenk çiçeklerle süslenmiş olması hem sizin hemde davetlilerinizin çok hoşuna gidecek. Farklı renk isteğe göre çalışılıyor. Adana’da yaşayan takipçilerimiz kısa sürede kütük mumluk modellerini web sitemiz üzerinden hazırlatabilirsiniz.

Adana Kütük Mumluk Hediyelik

İşte örnek kütük mumluk modelimiz. Kısaca bilgi vermek gerekirse kütük mumlukların koyulduğu kraft kutu boyutu 9x9x3 cm, üzerindeki çiçekler şoklanmıştır yani uzun süre dayanır. Ayrıca deniz yıldızları yapay değildir. Kullanılan kütükler özel olarak siparişe göre hazırlatılmaktadır.

Adana Fanus Nikah Hediyelikleri

Çok şık bir model daha Adana’lı takipçilerimize tanıtmak istiyoruz. Ahşap altlıklı fanus. Rengarenk çiçeklerle süslenmiş. Görüntüsü ile fark yaratmakta. Ayrıca isimlik ahşap, lazer ile kesilmekte. Gerçekten çok hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bir model

Adana Buket Magnet

Adana’yı en güzel temsil eden renk şüphesiz turuncudur. Hem Adanaspor’un renklerinden hemde Adana portakalından turuncu renklerin önemi bir başkadır. Şoklanmış çiçeklerle hazırlanan magnet buketlerimiz kesinlikle tam aradığınız gibi sizi çok güzel bir şekilde temsil edecek.

Adana Nikah Şekeri Modelleri

Adana’da yaşayıpta nikah şekeri siparişi vermek istiyorsanız whatsapp hattımızdan bize anında ulaşabilirsiniz. Modellerimizin tamamını ve fiyatlarını incelemek için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

https://www.melekdesign.com/