Trabzon Nikah Şekeri, Trabzon Nikah Hediyelikleri

Trabzon’da nikah, nişan söz gibi organizasyonlarınız için hediyelik ihtiyacınızı karşılayabilmek için buradasınız. Özellikle pandemi sonrası geleneksel düğün törenleri yerine insanlar nikah yapmayı tercih ediyorlar. Bu sebeple nikah şekeri ihtiyacı doğuyor.

Birbirinden farklı modellerimizi siteminizin Ana Sayfa’sını ziyaret ederek anında görebilirsiniz. https://www.melekdesign.com/

Yeni sezon’da alışılagelmişin dışında yeni modeller daha çok tercih edilmekte. Şimdi sizlerle bir kaç model paylaşacağız. İlk olarak kütük mumluklarla başlıyoruz.

İstediğiniz renklerle hazırlanan bir model. Üzerindeki etikette değişebiliyor. Bu arada deniz yıldızı yapay değil. Kraft kutu içerisinde size teslim ediliyor. Kutu boyutu 9x9x3 cm şeklindedir.

Bir diğer çok tercih edilen modeller arasında cam fanuslar yer almakta. Şoklanmış çiçeklerler hazırlanan cam fanusların boyutu yükseklik 7.5 cm civarında. Bizce ideal bir boyut. Çiçek renklerini yine seçebilirsiniz.

Hediyelik Kolonya Şişesi Nikah Hediyelikleri Metal Kapaklı Cam
Hediyelik Kolonya Şişesi Nikah Hediyelikleri Metal Kapaklı Cam

Yine popüler bir modeller arasında bardak mumlarda yer almakta.

Trabzon içerisindeki siparişlerin teslim süresi 2 – 4 gün arasında değişmekte. Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçerseniz gerekli bilgilendirmeyi sizinle yapacağız.

Ayrıca birbirinden farklı modellerimizi siteminizin Ana Sayfa’sını ziyaret ederek anında görebilirsiniz. https://www.melekdesign.com/ Web sitemizi bebek şekeri, bebek hediyelikleri, mevlüt şekeri gibi ihtiyaçlarınız içinde tercih edebilirsiniz.