Yeni Epoksi Magnet Modelleri 2022

Son günlerde belkide en çok hazırladığımız hediyelik modellerimizden birisi olan Epoksi magnetlerden size bahsetmek istiyoruz. Yazımızın içerisinde resimlerinide bulabileceksiniz.

Uzun zaman saklanabilecek bir hediyelik. Neden epoksi magnet tercih etmelisiniz?

Öncelikle internet üzerinden vereceğiniz siparişlerde kargoda ürünlere zarar gelmesi büyük bir sorun. Bu yüzden hem paketleme iyi olması gerekiyor hem de ürünlerin dayanıklı olması gerekmekte. İşte epoksi taş gibi düşünün kargoda kırılması, ezilmesi vs mümkün olmayan bir ürün. Yanlız taş kadar ağır değiller gözünüzü korkutmasın.

Geriye üzerine eklenen çiçeklerin ezilmemesi gerekiyor. Tam burada Melek Design ekibi devreye giriyor. Paketlemeyi özenerek yapıyoruz ki çiçekler ezilmesin. Tek tek sarılıyorlar ve kutuya koyulma pozisyonlarına göre birbirini ezmiyorlar.

Ayrıca bu ürünü asetat kapaklı kutu içerisinde almanızı tavsiye ederiz. Zaten kutu içerisinde ezilme ihtimalide ortadan kalkıyor.

epoksi magnet epoksi hediyelik magnet

epoksi magnet epoksi hediyelik 2022 nikah şekeri modelleri

Resimde gördüğünüz kutuların boyutları 8x8x3 cm şeklinde. Yani magnetin boyutu yaklaşık 6.5 cm civarı. Bize göre ideal.

Kullandığımız çiçekler şoklanmış oldukları için çiçeklerin dökülmesi vs gibi bir durum söz konusu bile olmuyor.

Peki en can alıcı noktaya geldik fiyatları nedir?

Kutusuz epoksi magnetleri adet olarak 7,50 TL’den hazırlıyoruz. Eğer kutulu olsun derseniz fiyat adet 8,50 TL şeklinde. Detaylı bilgiyi, kargo ve ürün hazırlanış detaylarını Whatsapp hattımızdan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca diğer modellerimiz için ana sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. https://www.melekdesign.com/