Hediyelik Kolonya Şişesi Nikah Hediyelikleri Metal Kapaklı Cam

Çiftlerimiz için yine güzel bir hediyelik modelini tanıtmak istiyoruz. Özellikle pandemi sürecinde büyük ilgi gören metal kapaklı cam şişe hediyelik modelimiz hakkında işte bilgiler.
Şişemiz cam ve 50cc boyutundadır. Ayrıca 30cc boyutuda vardır. Kapak kısmı metaldir, Gold ve gümüş olarak kapak rengini seçebilirsiniz.
Üzerindeki etiket isimlerinize göre Melek Design ekibi tarafından tasarlanmaktadır. Ayrıca farklı renklerde de tasarım yapılabilir.
Çiçek süslemesi olarak şoklanmış cipso kullanılıyor. Şoklanmış cipsoları kurutulmuş çiçeklerle karıştırmamak gerekiyor. Kurutulmuş çiçeklerde dökülme olabilir, şoklanmış cipsoda çiçekler canlı gibi uzun süre saklanır.
Şişe modellerde kargo süreci çok önemlidir. Yaşadığımız tecrübelere dayanarak kolonya şişesi siparişlerinizde ürünler boş gönderilir.

Hediyelik Kolonya Şişesi Nikah Hediyelikleri Metal Kapaklı Cam
Hediyelik Kolonya Şişesi Nikah Hediyelikleri Metal Kapaklı Cam

Buna sebep olarak her ne kadar ekibimiz paketlemeyi çok güzel bir şekilde yapsada kargoda bazen sıkıntılar olabiliyor. Örnek olarak diyelimki 50 adet kolonya şişesi siparişi verdiniz. İçlerinden 1 tanesi kargoda kırıldı. Bu kırılan şişeden akan kolonya diğer ürünlere de zarar verebilir. Bu yüzden şişeleri boş göndermekteyiz.

Hediyelik Kolonya Nikah Şekeri

Hediyelik Kolonya Şişesi siparişleriniz için bize whatsapp hattımızdan ulaşabilir, diğer modellerimizi incelemek için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.melekdesign.com/