Kahve çekirdeği hediyelik şeffaf küre

Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz dağıtmalık hediyelik şeffaf küre içerisinde kahve çekirdeği modelimizi takipçiçerimize tanıtmak istiyorum. Resimdeki etiket tarihlerine bakarsanız güncel olduğunu ve bizzat biz tarafından hazırlandığını anlayabilirsiniz.

Şeffaf mika kürelerimiz cam değildir ancak öyle basit bir plastik madde’de değildir. Yani cam gibi duruyor. İçerisine kahve çekirdeği doldurduk. Süslemesine gelecek olursa beyaz renk Kurdele, Kurdele’nin  tam ortasına beyaz şoklanmış cipso ekledik. Cipso üzerinde muhteşem kokusuyla gül çayı. Ayrıca kraft etiket çok güzel durdu. İsimlerin ortasındaki kalp ayrı bir güzellik kattı diyebiliriz. Nikah şekeri gibi ürünlerde küçük detaylar tabiki çok önemli.

Şoklanmış cipso nedir?

Canlı cipso çiçeği şoklanarak daha uzun süreli bozulmadan durması sağlanıyor. Çiçeklerde dökülme, solma vs olmuyor. Yani uzun süre saklayabiliyorsunuz.

Bu modelin farklı versiyonlarını hazırlıyoruz. İçerisinde isteğe göre gül çayı olabilir. Alt kısımdaki resimde gördüğünüz gibi, Ayrıca badem şekeri koyulabilir. Hediyeliğin nasıl olmasını istiyorsanız whatsapp hattımızdan sipariş sürecinde bize yazabilirsiniz. Ayrıca bilgi almak içinde yine yazınız.

nişan hediyelikleri, nikah hediyesi gül çayı

Magnet oluyor mu?

Cevabımız evet. Şeffaf kürenin arka kısmına mıknatıs ekliyoruz. Ve inanın önden bakınca arka kısım içerisindeki gül çayı veya kahve çekirdeğinden dolayı gözükmüyor. Buzdolabı üzerinde çok hoş duruyor defalarca modeli yaptık.

Fiyatı ne kadar?

Web sitemizin ana sayfası https://www.melekdesign.com/ belirttiğimiz gibi bu modeli adet olarak 18,00 TL’den hazırlıyoruz. Ancak yüksek adetli alımlarda fiyatımızda indirim yapabilmekteyiz. El işçiliği çok isteyen bir hediyelik olduğunu zaten resimlere bakınca anlayacaksınız. Melek Design ekibi olarak temiz ve titiz çalışmaya özen göstermekteyiz. Sanki ürünler kendi düğünümüzde, nikahımızda nişanımızda veya sözümüzde dağıtılacakmış gibi hazırlamaktayız. Hepimiz internet üzerinden alışveriş yapmaktayız. Resimde güzel bir ürün görüyorsunuz sonra sipariş oluşturuyorsunuz. Kargo ile ürün geliyor bir bakıyorsunuz sitedeki resimle size gelen ürünün arasında dağlar kadar fark var. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için siparişinizi butik sitelerden vermenizi öneririz. En önemlisi istediğiniz an whatsapp hattımızdan muhatap bulabileceksiniz.

nikah hediyesi kahve çekirdeği şeffaf küre

Web sitemizin ana sayfasında benzer şekilde güzel modeller var. Mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. İlerleyen günler yine sizlere güzel nikah hediyelikleri tanıtacağız…