Siparişleriniz özenle paketleniyor

İnternet üzerinden hediyelik siparişi verecek kişilerin aklına gelen ilk sorulardan bir tanesi acaba kargo sürecinde ürünlere zarar gelir mi? olmakta. Çünkü geçmişte e-ticaret sitelerinden sipariş verip hayal kırıklığı yaşayan müşterilerimizin bu ve buna benzer soruları bize iletmeleri kadar normal bir durum yok.

Melekdesign.com ekibi olarak yılların verdiği tecrübe ve aldığımız geri dönüşümlerle siparişlerinizin neredeyse sıfır hasarsız size ulaşmasını sağlıyoruz.

Koli seçimi nasıl olmalı?

Öncelikle kullandığımız kolilerden bahsedecek olursak kesinlikle çift oluklu kalın bir koliye siparişlerinizi yerleştiriyoruz. Tek oluklu yani ince koli kullanmama sebebimiz ürünlerin ezilme riskini ortadan kaldırmak. Ve bu konuda %10 başarı yakaladık. Çift oluklu koli kullanma sebebimiz daha kalın oluyorlar ve ezilmiyorlar. Yani güçlü koliler.

Cam ürünlerin paketlenmesi 

Nikah şekeri modelleri arasında cam şişelerle hazırlanan ürünler ön plana çıkmakta. Sürekli kargo gönderdiğimiz için artık belli bir tecrübeye sahibiz. Cam şişeler tek tek balonlu naylon ile sarılıyor. Bu sarılma sebepleri sadece kırılmayı değil üzerindeki süslenmiş çiçeklerinde zarar görmemesini sağlamak.

Ayrıca cam ürünlerde koliye iki sıra dizilecekse kesinlikle arada boşluk bırakılmalı. Üsteki şişeler apırlığıyla altta kalanları ezmemesi gerekmekte. Cam şişe paketleme konusunu ürün gönderdiğimiz müşterimizle yaptığımız geri dönüşüm konuşmaları ile belli bir seviyeye getirdik. Kargo çalışanları kutuların üzerlerine çıkı halay çekmediği sürece hasarsız siparişlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.

Özellikle hediyelik siparişi verecek takipçilerimiz bizden veya farklı bir firmadan sipariş oluştururken paketleme konusunda bilgi almasını öneriyoruz.

Sizlere bir kaç ürün ve nasıl paketlendikleri konusunda görsel sunmak istiyoruz.

1- İlk örneğimiz mantar tıpalı kalp şişeler. ilk resimde ürünü ikinci resimde nasıl paketlendiğini göreceksiniz.

Siparişleriniz özenle paketleniyor

Siparişleriniz özenle paketleniyor

2- Yine melekdesign.com üzerinden en çok sattığımız modellerden birisi deniz yıldızlı hasır magnet. Bu üründe deniz yıldızlar çok hassas bu yüzden onları kargolamadan balonlu naylon ile koruma altına alıyoruz.

Siparişleriniz özenle paketleniyor

Siparişleriniz özenle paketleniyor

3- Ahşap isimlikle fanus. Gördüğünüz gibi kutudaki ürünler arasındaki teması tamamen ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede kırılma ve ezilmelere karşı önlem almaktayız.

Siparişleriniz özenle paketleniyor

Siparişleriniz özenle paketleniyor

4- Büyük ilgi gören magnet buketlerimiz. Belkide en çok sipariş aldığımız ürün olunca kargo konusunda artık %100 lük hasarsız gönderim yapmaktayız. Tabiki magnetlerde kırılma tehlikesi yok ancak ezilme tehlikesi yüksek. Sadece kutunun ezilmesi olarak düşünmeyin. Kutu içerisindeki ürünler birbirlerinide ezmemeleri gerekiyor. Yani belki çok detaylara iniyoruz ancak en güzeli için bu konular çok önemli.

nikah şekeri, nikah hediyelikleri, magnet buket

Siparişleriniz özenle paketleniyor

Değerli takipçilerimiz kafanızdaki soru işaretlerini gidermek adına kargo paketlemelerimiz hakkında bilgiler sunduk. Nikah şekeri modellerimizin tamamını web sitemizin ana sayfasından inceleyebilirsiniz. https://www.melekdesign.com/