2021 yılının en popüler nikah şekeri modelleri

2021 yılında içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle kış ayındaki nikah, düğün, nişan gibi organizasyonların neredeyse tamamı ertelenmek zorunda kaldı. Ayrıca 29 nisan perşembe gününden 17 mayıs tarihine kadar ülkemizde tam kapanma olacak. Bu nedenle nikah şekeri sektöründe Ramazan bayramı sonrası bir yoğunluk yaşanacağı bir gerçek. Gelin ve Damat adaylarına nikah şekeri seçimlerinde yardımcı olmak için 2021 yılının en beğenilen modellerini paylaşmak istiyoruz.

1 – Pleksi Magnet, şoklanmış çiçeklerle hazırlanan çok güzel bir model.

şeffaf pleksi magnet

2- Bardak Mumluk. İstediğiniz tasarım ve renklerde hazırlanabilir. 2021 yılının en şık modelleri arasında gösterilmekte. Ayrıca web sitemizin ana sayfasında farklı tasarımları bulunmaktadır.[/caption]

bardak mum hediyelik

3 – Deniz yıldızı süslemeli sabun hediyelik. Deniz yıldızları yapay değildir. Kraft kutu boyutu 8x8x3 cm şeklindedir.

sabun hediyelik

4- Kahve, çikolata hediyelik. Tasarım değişikliği yapılabilir. Kutu boyutu 9x9x3 xm dir. Madlen 2 adet üzeri etiket sargılı çikolata bulunmaktadır.

kahve çikolata kutu nikah şekeri

5- Çok şık bir model daha cam fanus. Kullanılan çiçeklerde isteğe göre renk değişikliği yapılabilir. Boyutu yükseklik mantar tıpasız 7cm şeklindedir, mantar tıpalı 7,5 cm diyebiliriz.

cam fanus nikah hediyelikleri

6 – Şeffaf mika küre gül çayı hediyelik. Muhteşem kokusuyla gül çayı hediyelikleri çok güzel bir görüntü katıyor.

mika gül çayı

7- Kare şişe hediyelik içerisi badem şekeri dolu. Şeffaf etiket kullanıldı.

kare şişe nikah şekeri

8 – Kırmızı magnet buket. Şoklanmış cipso çiçek kullanılarak hazırlanmıştır.

magnet buket

9 – Tüp şişe badem şekerli hediyelik. 10cm yükseklikteki tüp şişemizin içerisi badem şekeri ile doludur. Üzerindeki çiçekler şoklanmıştır.

tüp şişe hediyelik

10 – Mika küre hediyelik. İçerisinde badem şekeri bulunmaktadır. isimler gördüğünüz gibi pleksi üzerine yazılmıştır. Çok şık bir model tavsiye ederiz.

mika kutu hediyelik

Web sitemiz üzerinden özellikle 2021 yılında en çok tercih edilen modellerden 10 adet ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Tüm modelleri incelemek için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.melekdesign.com/

Özellikle yaz aylarında düğün, nikah, nişan gibi organizasyonlar bir araya sıkışacağı için ne kadar erken sipariş oluşturursanız o kadar avatajlı olursunuz. Hazırlık aşaması, yapım süreci, kargolama süreci gibi bir çok durum zaman alıyor. Yukarıda paylaştığımız modellerin fiyatları kaç adet sipariş vereceğinize göre değişmektedir. Detaylı bilgi almak isterseniz sağ alt kısımdan whatsapp hattımız ile bize ulaşabilirsiniz.